Opublikowano

Zimowe obozy narciarskie

Utrzymanie szczęścia dzieci, nawet na wakacjach, może być prawdziwym wyzwaniem – ale jest łatwe w każdym z przyjaznych dzieciom zimowych ośrodków narciarskich oferujących zimowe obozy narciarskie. Programy i zajęcia na zimowe zabawy w tych ośrodkach mają wiele opcji dla dzieci w każdym wieku – od małych dzieci po nastolatki. Programy dla młodszych narciarzy łączą w sobie osobistą uwagę, bezpieczeństwo i instruktaż, a także możliwość zawierania nowych znajomości na stoku. Dla starszych dzieci i nastolatków jest ekscytujący świat halfpipe, parki terenowe, snowtoys, jazda na nartach nocą, snowtubing i dowolna liczba szalonych i szalonych imprez rozrywkowych, aby wejść lub obejrzeć.

W ośrodkach zimowych oferujących zimowe obozy narciarskie członkowie rodziny mogą robić swoje, zależnie od wieku, umiejętności i zainteresowań, podczas gdy jednocześnie budując wspaniałe rodzinne wspomnienia z bycia razem na zimową zabawę. Aby jazda na nartach była bardziej przystępna dla rodzin, dzieci w wieku 5 lat i młodsze mogą jeździć na nartach bezpłatnie w każdym ośrodku oferującym zimowe obozy narciarskie . W ośrodku Sporteum dzieci w wieku 6 lat i młodsze są bezpłatne. Każdy ośrodek oferuje obniżone ceny biletów na wyciągi dla juniorów i nastolatków, a także przy zakupie kilku dni.

Oto kilka innych atrakcji: Centrum przygodowe Sporteum, znajdujące się bezpośrednio w strefie bazowej, ma wszystko pod jednym dachem dla rodzin i dzieci. Wszystkie programy nauki jazdy na nartach i nauki jazdy, programy dla dzieci, programy sezonowe, ośrodki opieki dziennej, wypożyczalnia sprzętu i programy adaptacyjne dla niepełnosprawnych narciarzy pochodzą z zimowych obozów narciarskich.