Opublikowano

Gdzie na odwyk alkoholowy Warszawa, mazowieckie?

Dlaczego warto wybrać odwyk alkoholowy Warszawa do leczenia uzależnień?
Eksperci z Hazelden Betty Ford opracowali najbardziej godną zaufania i kompleksową opiekę w dziedzinie rekonwalescencji dla Ciebie i Twojej rodziny. Empatia, praktyki oparte na dowodach i opieka skupiona na pacjencie leżą u podstaw naszego podejścia do leczenia, a naszym celem jest pomoc w osiągnięciu długotrwałego powrotu do zdrowia i dobrego samopoczucia.

Oprócz stacjonarnego i ambulatoryjnego leczenia uzależnień oraz ambulatoryjnej opieki psychiatrycznej, odwyk alkoholowy Warszawa oferuje najbardziej innowacyjne usługi i zasoby w zakresie wsparcia powrotu do zdrowia, w tym coaching wirtualny i telefoniczny, narzędzia internetowe, aplikacje mobilne, poradniki Hazelden Publishing i nie tylko.

Nasze holistyczne podejście do leczenia uzależnień i zdrowienia jest naśladowane na całym świecie, a my jesteśmy postrzegani jako wyznaczniki jakości i uczciwości.

Kiedy w 2014 roku odwyk alkoholowy Warszawa stał się wiodącą w kraju organizacją non-profit zajmującą się leczeniem uzależnień i zdrowiem psychicznym. Dowiedz się więcej o fascynującej historii i pionierskiej pracy Hazelden i Betty Ford Center.

Firma proponująca odwyk alkoholowy Warszawa została założona w 1949 roku i charakteryzuje się przyszłościowym podejściem do problemu alkoholizmu — podejściem zbudowanym na wyłaniających się zasadach i praktykach Dwunastu Kroków, świeckim poradnictwie i nieustającym współczuciu dla jednostki objętej opieką. Centrum Betty Ford zostało założone w 1982 roku, a lekarze – „Pierwsza Dama Wyzdrowienia” – zapewniła bezprecedensową widoczność problemu uzależnienia od narkotyków oraz obietnicę leczenia i powrotu do zdrowia w Warszawie.