5 powodów, dla których produkty promocyjne są kluczowe

Oto 5 powodów, dla których produkty promocyjne są kluczowe dla każdej firmy

 1. Niski koszt skutecznego marketingu
  Wiele małych przedsiębiorstw może tylko pomarzyć o przytłaczającej kampanii reklamowej na dużą skalę, rozprzestrzeniającej się na rozbieżne media. Ale nadal mogą osiągnąć swoje cele marketingowe dzięki taniej kampanii promocyjnej. Istnieje wiele tanich produktów promocyjnych dla startupów.

Skuteczny marketing

Większość producentów produktów promocyjnych utrzymuje bardzo niskie ceny w przypadku dystrybucji masowej. Ceny upominków są niskie, ale wpływ na odbiorców jest wysoki.

Według Sageworld.com kubki są szczególnie skuteczne, ponieważ 57% osób było w stanie przypomnieć sobie reklamodawcę na kubku. Produkty zapewniają tym samym doskonałą wartość dla Twojej inwestycji. Zyskasz swoich klientów prostym upominkiem.

Szukasz projektu logo?
Pomogliśmy tysiącom właścicieli firm z całego świata w ich projektach graficznych, takich jak projektowanie logo, projektowanie stron internetowych, posty w mediach społecznościowych, banery i wiele innych.

 1. Natychmiastowe rozpoznawanie marki
  Rozpoznawalność marki oznacza, że ​​konsumenci mogą natychmiast zidentyfikować Twoją firmę i jej produkty lub usługi, gdy zobaczą Twoje logo. Na przykład ludzie mogą natychmiast rozpoznać firmę McDonald’s Fast Food, widząc jej żółte logo łuku.

Twój dar artykułów promocyjnych dla klientów pomaga im w zapamiętywaniu i rozpoznawaniu Twojej firmy. Jest to jeden z kluczowych powodów dystrybucji artykułów promocyjnych. Artykuł opublikowany w technomarketinginc.com stwierdza, że ​​89% konsumentów może wycofać reklamodawcę produktu promocyjnego, który otrzymali w ciągu ostatnich dwóch lat.

Rozpoznawalność marki

Dar pozostaje w ich domach i biurach lub samochodach itp. Przez długi czas, przypominając im o firmie i firmie. W rzeczywistości konsumenci trzymają się produktów promocyjnych średnio przez 6,6 miesiąca. Następnym razem, gdy zobaczą Twoje logo, natychmiast zapamiętają prezent i firmę. Klienci będą pamiętać Twoją firmę jeszcze bardziej, jeśli podarujesz im markowy przedmiot. Będą nagradzać Twoją firmę, rozpoznając Twoje produkty podczas zakupów.

 1. Większe narażenie Twojej firmy
  Reklama na ekranie telewizora lub billboardu przechodzi przez twoje oczy natychmiast po kilku sekundach. Ale przedmioty upominkowe są używane przez większość czasu i są przed oczami. Na przykład konsumenci będą nosić Twój prezent w modnym t- shirtie przez wiele dni. Lub będą częściej popijać herbatę lub kubek kawy. Takie gratisy są doskonałym sposobem na codzienną ekspozycję na biznes.

Produkty promocyjne

Według Ppai.org 76,1% uczestników mogło przypomnieć sobie nazwę reklamodawcy w produkcie promocyjnym, który otrzymali w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Dla porównania, tylko 53,5% uczestników mogło przypomnieć sobie nazwisko reklamodawcy, którego widzieli w magazynie lub gazecie w poprzednim tygodniu.

profesjonalne logo

 1. Działa jak Twoja wizytówka
  Wizytówki wprowadzają Twoją firmę i jej produkty do konsumentów. Twoje produkty promocyjne działają również mniej więcej w ten sam sposób, ale z lepszymi wynikami. Podczas dystrybucji przedmiotów prezentowych związanych z Twoją firmą i branżą faktycznie wprowadzasz swoją firmę do potencjalnych konsumentów. Według Marketingsherpa.com 71,6% uczestników, którzy otrzymali produkt promocyjny, zapamiętało nazwę firmy, która dała im produkt.

Wizytówka

Pamiętaj, że promocyjne upominki mają również Twoje dane kontaktowe, podobnie jak wizytówki. Prezenty mają logo Twojej firmy , obrazy i hasło przedstawiające Twoją wiadomość biznesową. Rzeczowy produkt markowy działa zatem jako użyteczna wizytówka, z której konsumenci mogą korzystać codziennie.

Produkty promocyjne działają również w ramach kampanii w mediach społecznościowych. Możesz użyć produktów promocyjnych w ramach kampanii w mediach społecznościowych. Na przykład powinieneś wydrukować kody QR na butelce promocyjnej. Możesz także umieścić swoje hashtagi na koszulkach i innych artykułach promocyjnych.

 1. Lojalność klientów
  Twoi klienci powinni często kupować produkty Twojej firmy, gdy są potrzebne. Marketerzy wydają więcej dodatkowych zasobów, aby zbudować solidną bazę lojalnych klientów. Korzystają z produktów promocyjnych w celu zwiększenia lojalności klientów w krótkim czasie.

Upewnij się jednak, że twój towar promocyjny jest zgodny z najwyższymi standardami i najlepiej oznakowany. Ludzie będą kojarzyć jakość prezentów z jakością biznesu. Pomoże to w utrzymaniu kupujących Twoje produkty po raz pierwszy na zawsze. Artykuł opublikowany w Risinghillmarketing.com ujawnia, że ​​klienci, którzy otrzymali produkt promocyjny, otrzymali 52% więcej niż tylko list.

Rekomendowane lektury:

Top 5 unikalnych wzorów wizytówek, które zwiększą Twoje kreatywne umiejętności
Jak zaprojektować wizytówkę
Jak stworzyć projekt wizytówki w programie Illustrator
Więc znajdź swój własny sposób na wykorzystanie produktów promocyjnych do napędzania klientów.

Byłoby wspaniale, gdybyś włączył marketingowe produkty promocyjne. Markowe gadżety reklamowe stworzą nawet szum wokół Twojej firmy i marki.

Lojalność klientów

Upewnij się, że upominki są innowacyjne i dobrze zaplanowane. Sprytnie napisana kampania promocyjna wykorzystująca przedmioty gratisowe uzupełni inne formy marketingu, takie jak reklamy telewizyjne i prasowe. W ten sposób Twoja kampania marketingowa będzie miała większy wpływ na odbiorców docelowych i pomoże podnieść profil Twojej marki.

Podczas gdy artykuły promocyjne zwracają uwagę klientów na Twoją markę, Twoje logo, wizytówki, strona internetowa itp. Projekt graficzny musi być również w stanie napędzać klientów. Jeśli szukasz doskonałych wzorów logo itp. Do promocji biznesu, Designhill może Ci pomóc. To wiodący rynek, na którym można uzyskać projekt logo w przystępnej cenie. Otrzymasz 100% gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli nie jesteś zadowolony z otrzymanych projektów.