Opublikowano

Perfumy Warszawa – jakie nuty zapachowe?

Niektóre olejki zapachowe są wytwarzane w laboratoriach, a inne są pozyskiwane z naturalnych roślin i kwiatów. Producenci stosują różne metody ekstrakcji pachnących olejków z roślin i kwiatów, w tym gotowanie, destylację z parą wodną, ​​ekstrakcję rozpuszczalnikową, enfleurage, macerację i ekspresję. Być może CUDOWO zastanawiasz się, dlaczego producenci perfum rozcieńczają olejki perfumowane wodą i alkoholem. Nie dlatego, że próbują cię oszukać.

Skoncentrowane olejki perfum mogą być przytłaczające. Mieszanie ich z wodą i alkoholem pomaga równomiernie rozprowadzić zapachy, zapewniając przyjemniejsze doznania. W rzeczywistości większość perfum zaprojektowano tak, aby tworzyły trzyczęściowy zapach składający się z nut górnych (pierwsze pachną nutami nosa), nut serca (długotrwały zapach, który najczęściej zapamiętujesz) i nut bazowych (zapachy, które pozostają najdłuższe po aplikacji).

Perfumy Warszawa można formułować przy różnych poziomach stężenia olejków perfumowanych. Być może zauważyłeś, że perfumy Warszawa często noszą różne francuskie nazwy. Te nazwy odpowiadają różnym stężeniom olejków zapachowych. Na przykład perfumy Warszawa od Quality składają się w co najmniej 25% z olejków perfumowanych. Woda perfumowana zawiera 15-18% olejków perfumowanych, a woda toaletowa zawiera 10% olejków perfumowanych. Woda perfumowana i inne spraye do ciała zwykle zawierają mniej niż 10% olejków zapachowych.