Opublikowano

Wynajem aut Oleśnica na wakacje ma sens!

Wynajem aut z Oleśnicy na wakacje ma sens. Oszczędza to pieniądze, które wydajesz na przejazdy taksówką, i nie musisz polegać na rozkładzie jazdy (lub nieprzewidywalnym rozkładzie) transportu publicznego. Cały proces wynajmu samochodu może jednak zniechęcać zarówno początkujących, jak i doświadczonych podróżników. Oto 8 cennych rzeczy na temat wynajmu samochodu.

1. Podczas odbierania samochodu z wypożyczalni aut Oleśnica użyj karty kredytowej. Wynajem aut Oleśnica z firmy Konkret to pestka, ale pamiętaj, aby używać karty kredytowej przy podnoszeniu kół. Gdy użyjesz karty debetowej, zostanie naliczona kwota autoryzacji, a także oszacowana zostanie znaczna (potencjalnie setki dolarów) dodatkowa blokada przyrostowa. Firmy wynajmujące samochody sprawdzały Twoją zdolność kredytową, gdy korzystałeś z karty debetowej, aby upewnić się, że możesz uiścić wszelkie opłaty, chociaż ta polityka ostatnio zmieniła się wśród większości większych wypożyczalni. Jeśli wolisz wypożyczyć samochód za pomocą karty debetowej, zadzwoń z wyprzedzeniem lub sprawdź online, aby zobaczyć, jakie są zasady, aby nie skończyć z blokadą środków, których się nie spodziewałeś.

2. Dziecko ma prowadzić samochód z wypożyczali oferującej wynajem aut Oleśnica? Zapłacisz więcej!
Twoja 23-letnia córka może mieć nieskazitelny rekord jazdy, ale firmom wynajmującym samochody to nie obchodzi. Firmy oferujące wynajem aut Oleśnica postrzegają je jedynie jako potencjalną odpowiedzialność za swoje towary. Mimo że młodzi kierowcy mogą wynająć samochód w wieku 20 lub 21 lat, prawdopodobnie będą musieli uiścić dodatkową opłatę, jeśli będą mieli poniżej 25 lat. Jeśli podróżujesz z osobą poniżej 25 roku życia, po prostu nie dodawaj ich jako dodatkowy kierowca (i upewnij się, że nigdy nie zasiądą za kierownicą!) i nie musisz się martwić o poniesienie tej dodatkowej opłaty.