Opublikowano

Jakie zasady obowiązują pasażerów wynajmujących autokary Gdynia?

Czy w autobusach motorowych dozwolone są zwierzęta? Niestety, większość firm autobusowych z Gdyni stosuje surową politykę zakazu zwierząt. Jednak firmy autobusowe są zobowiązane do umożliwienia pasażerom niepełnosprawnym jazdy z psami asystującymi zgodnie z ustawą o równości z 2010 r.

Jakie przedmioty są zabronione w autokarze? Chociaż każda firma wynajmująca autobusy może mieć różne zasady, najlepiej jest zostawić w domu broń, materiały wybuchowe, materiały łatwopalne i niebezpieczne chemikalia. W większości autobusów obowiązuje również zakaz palenia, ale można palić na postojach w wyznaczonych miejscach po drodze. Jeśli nie jesteś pewien, czy przywieźć konkretny przedmiot, zapytaj firmę autobusową w momencie rezerwacji.

Czy w wypożyczalniach autokarów z Gdyni są łóżka? Chociaż standardowe autokary Gdynia nie są wyposażone w łóżka, mają amortyzowane, odchylane siedzenia dla Twojej wygody. Jeśli potrzebujesz nadrobić zaległości podczas jazdy, zabranie ze sobą poduszki na szyję pomoże Ci komfortowo wypocząć. Jeśli Twoja grupa potrzebuje łóżek, rozważ zarezerwowanie autokaru dla artystów, który ma od 8 do 12 łóżek i apartament główny z tyłu. Te duże pojazdy obejmują również salon, zaplecze kuchenne, toaletę i łazienkę, telewizję satelitarną i WiFi.

Czy autokary Gdynia mają miejsce do przechowywania? W przeciwieństwie do samochodów i transportu publicznego autokary Gdynia mają znaczną ilość miejsca do przechowywania dla dużych grup. Pasażerowie mogą umieścić swoje rzeczy osobiste w schowkach nad siedzeniami, aby utrzymać przejście. Pod autobusem każdy pasażer może schować walizkę.