Opublikowano

Ile może trwać masaż Warszawa?

Masaż Warszawa zyskał popularność na całym świecie. Ujawnimy pięć rzeczy, które każdy powinien wiedzieć o tym starożytnym chińskim masażu.

Zbliżenie kobiety podczas masażu karku:
Tuina zyskuje na popularności na całym świecie. Ale ten chiński masaż to coś więcej niż tylko moda; to tradycja z własną historią, techniką, wytycznymi i nie tylko. Czytaj dalej, gdy ujawniamy pięć rzeczy, które musisz wiedzieć o tuinie.

Tuina wymawia się „twee nah”. Słowo pochodzi od „tui” (popychanie) i „na” (chwytanie), dwóch technik, których masażyści używają do masowania pacjenta. Niezbędny składnik Tradycyjnej Medycyny Chińskiej (TCM), jest formą masażu stosowanego w leczeniu wielu schorzeń klinicznych i jest obecny w Chinach od ponad 2000 lat. Starożytni praktykujący nazywali to „an mo”, „an qiao” i „qiao mo” na długo przed tym, zanim termin „tuina” został po raz pierwszy zarejestrowany w dynastii Ming.

Zbliżenie kobiety podczas gdy trwa masaż Warszawa:
Praktykujący tuina masuje punkty meridianowe pacjenta zgodnie z zasadami TCM.
Praktykujący Tuina szczotkowali, ugniatali, rolowali, naciskali i pocierali ciało pacjenta dłońmi, opuszkami palców i kostkami. To może brzmieć jak bardzo zwykła metoda masażu, której użyłaby każda masażystka. Ale tuina różni się tym, że wykorzystuje zasady TCM, takie jak yin-yang (siły uzupełniające), qi (życiowa energia życiowa) i punkty meridianowe. W przeciwieństwie do masażystki, praktykujący tuina masuje meridiany pacjenta, aby stymulować qi i leczyć urazy. Masaż Warszawa znajdziesz w ofercie Body Sense!