Opublikowano

Awaryjne otwieranie drzwi Warszawa – czy da się je wykonać samodzielnie?

Zamykanie się w samochodzie z kluczami w środku nie jest rzadkim incydentem. Jeśli nie jest to nagły wypadek, być może znalazłeś zapasowe klucze lub czekałeś na pomoc serwisu holownika lub pomocy drogowej wykonującej awaryjne otwieranie drzwi Warszawa.

Ale co jeśli to nagły wypadek?
Być może będziesz musiał wziąć udział w ważnym spotkaniu lub twoje dziecko zostanie zamknięte w samochodzie w ciepły dzień. Aby uniknąć wypadku, musisz wiedzieć, jak odblokować samochód bez klucza.

Poznaj te proste sposoby awaryjne otwieranie drzwi Warszawa i odblokowanie samochodu bez klucza:
Możesz użyć następujących metod, aby odblokować samochód bez klucza. Jednak prawie wszystkie z nich wyłączą alarm samochodowy, więc nie używaj ich do nielegalnego włamania się do samochodu. Poza tym, jeśli jest to nagły wypadek i masz możliwość wezwania policji lub straży pożarnej, zrób to.

1. Wybierz zamek ręczny za pomocą klina ślusarskiego. Istnieje kilka rodzajów prostych klinów, takich jak plastik, winyl i metal. Musisz go użyć, aby pociągnąć drzwi i stworzyć wystarczająco dużo miejsca, aby włożyć długi, cienki metalowy pręt, aby pociągnąć zablokowany kołek drzwi. Możesz również skorzystać z wieszaka na ubrania, aby użyć haka, aby chwycić zawleczkę i pociągnąć. Uważaj, aby podczas awaryjnego otwierania drzwi Warszawa nie uszkodzić listwy drzwiowej podczas wkładania narzędzia.

2. Odblokowywanie blokady automatycznej.
Jest to skuteczny sposób na awaryjne otwieranie drzwi Warszawa bez klucza, gdy masz automatyczną blokadę. Użyj narzędzia klinowego, aby utworzyć przestrzeń między nadwoziem a drzwiami. Jeśli automatyczna blokada znajduje się na podłokietniku po stronie kierowcy, możesz ją włączyć, naciskając cienki metalowy pręt. Jeśli przycisk znajduje się na konsoli środkowej, przymocuj haczyk na końcu narzędzia lub użyj wieszaka na ubrania, aby dotrzeć do zamka.