Opublikowano

Szkoły Kitesurfingu zapraszają!

Kiting jaki prowadzą Szkoły Kitesurfingu ma oś Z zablokowaną. Jasne, kiedy już będziesz wystarczająco dobry w windsurfingu, możesz uderzyć w falę i latać, ale w pierwszym roku z latawcem możesz pociągnąć latawiec w drugą stronę i znaleźć się 5-3 stóp w powietrzu.

Ruchliwość? W Mini Cooperze zmieszczę sprzęt do latawca dla 2 osób. Brak bagażnika dachowego. Kiedy podróżuję, zabieram ze sobą własny sprzęt i nie muszę go wypożyczać, jeśli nie chcę, w miejscu docelowym. Nasz sprzęt jest znacznie ciaśniejszy – Szkoły Kitesurfingu wypożyczą Ci profesjonalny sprzęt.

Windsurfing będzie bardziej dostępny w dni przy bardzo słabym wietrze. Jeśli chcesz, możesz przedostać się przez staw w kichnięciu komara. Ale.. czy to zabawne? Cóż, to zależy od ciebie. Zarówno kiting, jak i windsurfing mają teraz dość dostępne folie na dni przy słabym wietrze, ale foliowanie będzie dla ciebie wymagającą inwestycją w umiejętności na początek i powinieneś poznać podstawy kitesurfingu przed próbą kitesurfingu. Wygląda jednak na to, że większość windsurferów potrzebuje wystarczającej ilości wiatru, aby uzyskać ślizg, a do osiągnięcia takiej prędkości na latawcu potrzeba mniej wiatru niż w przypadku windsurfera. Szkoły Kitesurfingu zapraszają!