Opublikowano

Sklep z perukami Katowice

Rokoko – sklep z perukami Katowice tworzy niestandardowe peruki od ponad 55 lat! Wielu naszych klientów woli tworzyć peruki z własnych włosów. Jak to się robi? Twoje włosy muszą zostać obcięte w odpowiedni sposób. Włóż włosy w kilka małych kucyków i obetnij je około 1-2 cali „powyżej” gumki. Nie dodawaj dodatkowych włosów do odciętych kucyków, bo cały kucyk nie będzie odpowiedni do robienia peruk.

Jeśli włosy zostaną obcięte w jakikolwiek inny sposób (tj. ogolone, odcięte, a następnie włożone w gumkę, wyciągnięte ze szczotki itp.), nie możemy użyć włosów do wykonania peruki, którą później sprzedaje sklep z perukami Katowice. Powodem ścisłej polityki odcinania włosów od głowy jest upewnienie się, że włosy pozostają w tym samym kierunku. Innymi słowy, wszystkie korzenie są na jednym końcu, a końce na drugim. Jeśli korzenie i końce włosów się zmieszają, włosy staną się bardzo splątane na peruce. Wiele razy musimy dodać dodatkowe włosy do twoich włosów, które są przeznaczone do wykonania peruki. Wynika to z faktu, że większość ludzi nie ma wystarczającej ilości włosów, aby wykonać całą perukę.

Kiedy dodajemy dodatkowe włosy do twoich włosów, dopasowujemy ich teksturę i kolor. Przed wykonaniem peruki użytkownik jest informowany o konieczności dodania dodatkowych włosów. Sklep z perukami Katowice zaprasza do ogromny wybór peruk wykonanych z naturalnych włosów a także w włókien syntetycznych. W sklepie z perukami w Katowicach otrzymasz niezbędną pomoc i doradztwo w sprawie dobrania idealnej peruki dla Ciebie – w ofercie damskie, męskie i systemy uzupełnień włosów.