Opublikowano

Kancelaria kanoniczna Warszawa i zaproszenie do współpracy

Zakwestionowanie unieważnienia jakie prowadzi Kancelaria kanoniczna Warszawa będzie wymagało przedstawienia dowodów na to, że podstawa podana przez partnera jako przyczyna nieważności nie jest w rzeczywistości prawdziwa. Możesz samodzielnie sprzeciwić się unieważnieniu małżeństwa, ale często łatwiej jest mieć po swojej stronie prawnika. Będziesz musiał wybrać prawnika kanonicznego, który ma odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie, aby omawiać prawo religijne z sądem religijnym.

CO się stanie, jeśli skutecznie zakwestionujesz unieważnienie religii zgodnie z tym co mówi Kancelaria kanoniczna Warszawa?

Jeśli uda Ci się skutecznie zakwestionować unieważnienie małżeństwa – Kancelaria kanoniczna w mieście Warszawa Ci w tym pomoże – Kościół uzna, że nadal pozostajesz w związku małżeńskim ze swoim współmałżonkiem. W takich okolicznościach większość religii przyznaje osobie składającej wniosek o unieważnienie wyroku prawo do odwołania się od wyroku. Mogą również mieć możliwość ponownego złożenia wniosku o unieważnienie małżeństwa na nowej podstawie, która nie została skutecznie odrzucona w pierwotnej skardze. Jeśli dana osoba nie zdoła skutecznie odwołać się i uzyskać unieważnienia małżeństwa, nadal pozostanie w związku małżeńskim wyznawanym przez twoją religię. Jednak zgodnie z prawem mogą mieć możliwość rozwodu i ponownego zawarcia związku małżeńskiego w ramach ceremonii cywilnej. Kancelaria kanoniczna Warszawa zaprasza!