Opublikowano

Kancelaria Notarialna Wrocław zatrudni specjalistów!

Prawnicy, których zatrudnia Kancelaria Notarialna Wrocław, stanowią największą część zawodów prawniczych. Mają kwalifikacje do świadczenia szerokiego zakresu usług prawniczych, w tym wszystkiego, od prawa karnego i sporów handlowych po prawo własności i przewozy. Adwokat może również pomóc w spornych kwestiach, oferując doradztwo i reprezentację klienta – o ile jest to zgodne z ramami prawnymi ich kraju.

Notariusz natomiast koncentruje się na jednym wysoce wyspecjalizowanym obszarze zawodu prawnika – czyli przygotowywaniu i uwierzytelnianiu dokumentów, aby mogły być wykorzystywane na arenie międzynarodowej.

Może to obejmować zarówno dokumenty osobiste, jak i firmowe, takie jak paszporty, testamenty, świadectwa kwalifikacji i akty. Jedynym ograniczeniem jest to, że musi to być kwestia prawna bezsporna, w której wszystkie zaangażowane strony są zgodne. Notariusz nie może udzielać porad ani reprezentacji prawnej; są po prostu zaangażowani w składanie podpisów i uwierzytelnianie dokumentów.

Podstawowy obowiązek:
Podczas gdy głównym obowiązkiem prawnika z Kancelarii Notarialnej Wrocław jest działanie w najlepszym interesie klienta, podstawowym obowiązkiem notariusza jest zapewnienie, że wszystkie dokumenty są prawnie autentyczne. Jest to zawód uznawany na całym świecie i jako taki musi spełniać aktualne światowe standardy. Nie ma miejsca na współczucie ani empatię. Notariusz którego zatrudnia Kancelaria Notarialna Wrocław musi przez cały czas zachowywać całkowitą bezstronność, wykazywać uczciwość i uwierzytelniać dokumenty w sposób zgodny z prawem, obiektywny i ustandaryzowany. Kancelaria Notarialna Wrocław zaprasza – na stronie znajdziesz specjalizacje naszych notariuszy, adwokatów.