Opublikowano

Protezy dla amazonek Bydgoszcz, Toruń, Katowice – jakie mam opcje?

Po mastektomii lub lumpektomii z powodu raka piersi możesz skorzystać z zewnętrznej protezy dla amazonek. Protezy dla amazonek Bydgoszcz, Toruń, Katowice, zwane także protezami piersi, występują w wielu rozmiarach i kształtach, są wykonane z kilku różnych materiałów i różnią się ceną. Można je stosować przed chirurgiczną rekonstrukcją piersi lub przed nią.

Jak może pomóc proteza piersi?
Podczas gdy wiele kobiet może chcieć protezy piersi ze względów estetycznych i emocjonalnych, istnieją inne praktyczne korzyści z jej otrzymania. Może to sprawić, że proteza stanie się atrakcyjną opcją dla tych, którzy w przeciwnym razie nie wzięliby jej pod uwagę. Dobre protezy dla amazonek Bydgoszcz, Toruń, Katowice mogą:
– Zmienić wygląd: u większości kobiet największą zaletą protezy jest przywrócenie jej „zwykłego” wyglądu po operacji.
– Chronić bliznę chirurgiczną: miękka proteza piersi może zapewnić poduszkę podczas gojenia się nacięć. Zapobiegaj przemieszczaniu się stanika: dobrze dopasowana proteza może utrzymywać stanik na miejscu, aby dobrze przylegał i nie podrażniał delikatnej skóry po zabiegu. Pomóż utrzymać dobrą równowagę: wiele kobiet jest zaskoczonych tym, jak mastektomia, a nawet lumpektomia mogą zmienić środek ciężkości. Proteza może w tym pomóc.

Jakie są opcje na protezy dla amazonek Bydgoszcz, Toruń, Katowice?
Protezy są dostępne w różnych rozmiarach, kształtach i odcieniach skóry – znajdziesz je w sklepie w mieście Bydgoszcz, Toruń i Katowice. Mogą być asymetryczne, co oznacza, że ​​są zaprojektowane tylko dla lewej lub prawej strony, lub symetryczne, zaprojektowane do pracy po obu stronach. Do wykonania protez piersi stosuje się różne materiały (silikon, guma piankowa, wypełnienie z włókien lub bawełna). Niektóre formy mają „sutki”, a inne są całkowicie gładkie. Dostępne są nawet formy do uprawiania sportów aktywnych, w tym pływania.