Opublikowano

Klasyczne ubrania, odzież ciążowa dla przyszłej mamy

Jakie ubrania, odzież ciążowa sprawdzą Ci się najlepiej?
– Długi podkoszulek to ubrania, odzież ciążowa niezbędna w Twojej szafie. Nigdy nie możesz mieć wystarczającej ilości tych zszywek, ale szukając czołgu o dużej mocy i zdolności do jak najlepszego wykorzystania swojej figury, rozważ inwestowanie w najlepszy, jaki możesz znaleźć. Poszukaj elastycznych mikrowłókien, ruchów po bokach i grubych pasków, które mogą ukryć stanik (regularny lub karmiący) i pomieścić odpływ i przepływ klatki piersiowej. Subtelne ruchy nadadzą ci kształt w pierwszym trymestrze ciąży, a następnie zmniejszą twój środek po porodzie. Noś pod wszystkim lub sam. Większa długość pomieści brzuch i zapewni pewne pokrycie z tyłu – szczególnie pomocne, jeśli łączysz zbiornik z legginsami lub obcisłymi dżinsami.

– Niestrukturalny, masywny kardigan to Twój must have! Podczas gdy klasyczny sweter nigdy nie wyjdzie z mody, bardziej niestrukturyzowana opcja zapewnia większą elastyczność, gdy się spodziewasz. Żadnych przycisków do robienia zamieszania lub wysiłku, żadnego cienkiego materiału odsłaniającego więcej brzucha, niż byś chciała. Zamiast tego niestrukturalny kardigan – być może taki z asymetrycznym przodem i prostym zapięciem na jeden guzik lub zapięciem w pobliżu dekoltu – pozwala nosić go rozpiętego lub luźno zamkniętego. Pozostaje ci nieprzyjemna, swobodna elegancja, która może pracować sezon po sezonie. Grubsza dzianina może pełnić podwójną funkcję jako lekki płaszcz jesienią lub wiosną.

– Sukienka to ubranie idealne , odzież ciążowa którą każda kobieta powinna mieć w szafie. Klasyczna sukienka z przesunięciem z lekką linią A (co oznacza, że ​​ciało przesuwa się wokół górnej części ciała, a następnie rozchodzi się tylko na dole) ma młodzieńczą, zdekonstruowaną sylwetkę, która pochlebia prawie wszystkim, a szczególnie dla nowych lub przyszłych mam. Kiedy nie jesteś w ciąży, zmiana delikatnie przesunie się po twoich zakrętach, ale będzie miała dużo luzu i huśtania się. Gdy dorośniesz, wciąż będzie miejsce dla twojego brzucha do rozkwitu, a twoje nogi do zajęcia centralnego miejsca. Sukienka z dekoltem w szpic, a nawet ramiączkami spaghetti jest szczególnie świetną opcją. Gdy urodzisz dziecko, będziesz w stanie natychmiast zmienić się w ubrania, odzież ciążowa taką jak ta sukienka!