Opublikowano

Identyfikatory z nazwiskiem

Tam, gdzie jest smycz lub przepustka, zwykle jest posiadacz karty. Czy wiesz, że identyfikatory z nazwiskiem mogą być wykonane z kompostowalnego plastiku? Jeśli używasz posiadaczy kart PVC, zastanów się nad kompostowalnymi plastikowymi posiadaczami kart, które można wyrzucić na stos kompostu lub do zielonego kosza na śmieci. Kompostowalne plastikowe identyfikatory z nazwiskiem, w przeciwieństwie do PVC lub biodegradowalnych odpowiedników, całkowicie rozkładają się w materię organiczną, która jest korzystna dla ekosystemu – podobnie jak inne zielone odpady. Kompostowalne tworzywo sztuczne nie uwalnia żadnych szkodliwych pozostałości do gleby, ponieważ jest wykonane z poli (kwasu mlekowego), polimeru na bazie roślin. Jest to bardziej zrównoważone niż PVC. Kompostowalne plastikowe karty są w 100% odnawialne, co oznacza, że ​​można je rozłożyć na kompost, dzięki czemu rośliny mogą wchłonąć uwolnione naturalne elementy, ponownie wykorzystując energię w środowisku naturalnym.

Wykonane z plastikowych butelek pochodzących z recyklingu, te tkane smycze mogą być drukowane i oznakowane, aby przechowywać dowody osobiste, identyfikatory z nazwiskiem i przepustki bezpieczeństwa na imprezach. Smycze do identyfikatorów z nazwiskiem można w pełni poddać recyklingowi, więc po zakończeniu imprezy lub gdy smycze nie będą już potrzebne, można je wrzucić do większości ogólnych pojemników do recyklingu lub wysłać do nas – jeśli to zrobisz, otrzymasz zniżkę na kolejne zamówienie. Alternatywnie, nasze smycze bambusowe są w 100% zrównoważone, ponieważ bambus rośnie tak szybko, a także można go w pełni spersonalizować.

Wyślij zużyte taśmy drukarki do recyklingu.
Podobnie jak drukowane karty PCV, zużytych plastikowych taśm do drukarek do kart często nie można poddać recyklingowi z innymi plastikami z powodu problemów z zanieczyszczeniem i potencjalnych naruszeń RODO. Jednak kasety z taśmą do drukarek kart identyfikacyjnych z nazwiskiem są głównie plastikowe i można je poddać recyklingowi. Podczas drukowania kart plastikowych możesz zauważyć, że wzór wydrukowany na karcie pojawia się również na wstążce. Wynika to z faktu, że termiczna głowica drukująca w drukarce wymusza zabarwienie pigmentu na wstążce na dowód osobisty. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w naszym przewodniku na temat działania taśmy drukarki. Dlatego oprócz oferowania usługi recyklingu kart drukowanych i smyczy możemy również bezpiecznie przetwarzać zużyte taśmy do drukarek.