Opublikowano

Dlaczego warto zlecić ocieplanie dachów Warszawa?

Zawsze możesz powiedzieć, kto nie izolował miejsca na poddaszu, ponieważ gołębie i mewy siedzą na dachu, ciesząc się całym ciepłem dochodzącym z domu poniżej. Upał rośnie, a te podstępne ptaki szybko z tego korzystają.

Dlaczego potrzebne jest ocieplanie dachów Warszawa? W nieizolowanych domach w Warszawie jedna czwarta utraconego ciepła unosi się przez dach. Dlatego montaż izolacji na poddaszu, poddaszu lub dachu to świetny sposób na poprawę współczynnika przytulności domu. I jest jeszcze więcej dobrych wiadomości: trwa przez ponad 40 lat i powinien zwracać się wielokrotnie w oszczędności rachunków za energię, ponieważ koszt izolacji poddasza jest stosunkowo niski.

Ocieplanie dachów Warszawa stanowi barierę materiałową w przestrzeni dachowej. Można go układać między legarami (poziomymi belkami wzdłuż podłogi na poddaszu) lub krokwiami (kątowe belki podtrzymujące dach). Tak czy inaczej, ocieplanie dachów Warszawa spowalnia przenoszenie ciepła między Twoją przestrzenią życiową a światem zewnętrznym, tworząc cieplejszy dom w zimie i chłodniejszy latem. Izolacja między legarami utrzymuje ciepło w mieszkaniu poniżej i tworzy zimny strych, a izolacja, czyli ocieplenie dachów w krokwiach pozwala zachować ciepło również w przestrzeni na dachu.