Opublikowano

Aranżacja – wnętrza mieszkalne i biurowe

Czy twoim hobby jest aranżacja wnętrz i zawsze marzyłeś o zostaniu projektantem wnętrz? Czy ktoś, kogo szukasz, zmotywował cię do zostania projektantem wnętrz? Czy współpracowałeś z projektantem wnętrz i czy byłeś tak zainspirowany doświadczeniem, że zdecydowałeś się wrócić do szkoły na studia, dzięki którym aranżacja i jej zasady nie będą Ci obce? Ankieter chce usłyszeć, że pasjonujesz się polem, a kiedy szczerze podzielisz się, dlaczego wybrałeś pole, Twoja pasja przejdzie automatycznie!

Jednym z głównych powodów, dla których interesuję się projektowaniem wnętrz, jest to, że pozwala mi być kreatywnym w celu rozwiązania problemu. Lubię wyzwanie związane z integracją przestrzeni, z którą pracuję, potrzebami klienta, otrzymanym budżetem w którym musi zmieścić się aranżacja wnętrza i inne czynniki.

To, co wpłynęło na moje zainteresowanie projektowaniem, to ciągła zmiana środowisk w miarę dorastania. Moja rodzina często przeprowadzała się do nowych domów i ciągle remontowała i modernizowała. Przed przeprowadzką do nowo wybudowanego domu moi rodzice zawsze prosili o spersonalizowane zmiany w planie piętra. Dokonując tych zmian aranżacji, staraliby się poprawić funkcjonalność domu, aby uwzględnić sposób, w jaki nasza rodzina wykorzysta przestrzeń. Ich postawa polegania na tym, by nie zadowolić się mniejszym i urzeczywistnić ich wizje, zaszczepiła we mnie.