Opublikowano

Awaryjne otwieranie – samemu czy przez firmę?

Jeśli zamknąłeś klucze w samochodzie, może to być niechlujna i droga propozycja odblokowania samochodu przez profesjonalistę. 80 złotych za awaryjne otwieranie, które trwa około 5 minut? Daj spokój. Nie jest bardzo trudne włamanie się do pojazdów z automatycznymi zamkami, ręcznymi zamkami, a nawet sprawdzenie, czy można dostać się przez bagażnik, wszystkie dostępne bezpłatne metody. Nie uciekaj się od wybicia okna, aby odzyskać klucze, bo awaryjne otwieranie wykonane przez firmę Kluczyk z pewnością przyniesie Ci wiele korzyści.

1. Znajdź wybrane narzędzie, aby wykonać awaryjne otwieranie samochodu.
Podstawową metodą włamania się do samochodu z automatycznymi zamkami bez uszkadzania czegokolwiek jest klinowanie przestrzeni w drzwiach i użycie długiego pokera, aby nacisnąć przycisk blokady. Może to być prymitywne, ale mniej więcej dokładnie to, co zrobi ślusarz, jeśli zadzwonisz, z wyjątkiem tego, że nie zmarnujesz 80 złotych za pięć minut pracy. Aby wykonać samodzielnie awaryjne otwieranie, potrzebujesz jednego klina i jednego pokera.
Możliwości obejmują: najlepsze kliny mogą obejmować szpachle i ograniczniki drzwi, im cieńsze, tym lepiej. Idealnie, chcesz otworzyć tyle miejsca, ile jest potrzebne do włożenia pokera. Ślusarze używają nadmuchiwanego balonu do pompowania powietrza i tworzenia przestrzeni. Najlepsze wibratory to antena samochodowa, odkręcona i wyprostowany wieszak z drutu. Może być potrzebna para szczypiec do wyprostowania wieszaka i rozważ jego podwojenie, aby uzyskać lepszą kontrolę i siłę pchania, gdy dotrzesz do przycisku blokady. Działa prawie każde narzędzie, które jest wystarczająco wąskie, aby zmieścić się w szczelinie okna i wystarczająco długie, aby dosięgnąć przycisku blokady i awaryjnie otworzyć drzwi.

2. Otwórz drzwi.
Wbij ogranicznik drzwi lub równoważne narzędzie klinowe w przestrzeń między górną częścią drzwi a samochodem. Mocno uderz klinem w przestrzeń drzwi / samochodu, używając pięty dłoni. Jeśli obawiasz się uszkodzenia lakieru samochodu, przed rozpoczęciem przykryj klin ściereczką lub jakąś filcowaną powierzchnią, aby zabezpieczyć lakier.