Opublikowano

Mieszkania na sprzedaż Szczecin w ofercie biura nieruchomości

Czy agenci sprzedający mieszkania na sprzedaż Szczecin pomagają w finansowaniu, prawda?
Nie. Każdy agent nieruchomości ma pośrednika hipotecznego, z którym współpracuje. 90% pośredników w obrocie nieruchomościami nie ma pojęcia, o czym mówią, jeśli chodzi o kredyty hipoteczne i opcje finansowania.

Po prostu skierują Cię do brokera kredytów hipotecznych, którego znają. Nie wiem, jak wyglądają umowy, które mają – ale mam przeczucie, że coś jest. Na przykład, w przypadku umowy, którą ostatnio oglądałem, agent sprzedający mieszkania na sprzedaż Szczecin kazał mi uzyskać wstępne kwalifikacje u ich brokera hipotecznego, abym nawet rozważył przedstawienie naszej oferty klientowi zainteresowanemu mieszkaniami na sprzedaż w Szczecinie, w woj. zachodniopomorskim.

To było bardzo brudne – a kiepski pośrednik kredytów hipotecznych po prostu umieścił nas na swojej liście i prześladował nas przez miesiące, aż w końcu usunęliśmy numer. Jeśli nie wiesz, na ile domu możesz sobie pozwolić, musisz odwiedzić strony internetowe takie jak ja prowadzona przez Biuro Nieruchomości Szczecin i skorzystać z ich bezpłatnych kalkulatorów. Jeśli nadal nie jesteś pewien, skontaktuj się ze swoim ulubionym bankiem i zobacz, na jakie mieszkania na sprzedaż Szczecin Cię stać. Nie wierz agentowi nieruchomości na słowo.