Opublikowano

Jalupro Łódź sterylny, wchłanialny roztwór poprawiający teksturę skóry!

JALUPRO Łódź to sterylny, wchłanialny roztwór do wstrzykiwań, który działa jak skórny biorewitalizator, który służy do poprawy tekstury skóry, rozjaśnienia skóry i zminimalizowania widoczności drobnych linii i zmarszczek. Uważany jest za skuteczny i bezpieczny. To unikalne, szybko działające rozwiązanie, które zawiera bogate składniki, które wspierają blask i odmładzanie skóry. Rozwiązanie ma potężną zdolność do ujędrniania i nawilżania skóry. Od wypełniania głębokich zmarszczek po usuwanie niechcianych rozstępów, to wielofunkcyjny zabieg, który sprawdza się również w innych zabiegach kosmetycznych, takich jak dermabrazja i laseroterapia. Komórki tkanki łącznej podskórnej naszej skóry nazywane są fibroblastami. Fibroblasty działają poprzez tworzenie kolagenu i naprawę delikatnej i zniszczonej skóry, zapewniając koloryt i elastyczność skóry. Aktywność fibroblastów zmniejsza się z upływem czasu z powodu starzenia się lub innych przyczyn (nawyki żywieniowe, dieta, palenie tytoniu, intensywna aktywność fizyczna, długie przebywanie na słońcu). W związku z tym skóra starzeje się, traci napięcie, elastyczność, rozjaśnienie, objętość, a następnie pojawiają się zmarszczki i bruzdy.

Fibroblasty wytwarzają kolagen, wykorzystując wsparcie odżywcze: aminokwasy (glicyna, L-prolina, L-lizyna), które są niezbędne do kompensacji zmniejszonej aktywności fibroblastów. Im więcej, tym większa ilość aminokwasów dostępnych w zainteresowanych obszarach, większa żywotność komórek i wzrost ich liczby. Dlatego wygląd skóry znacznie się poprawia po zastosowaniu Jalupro przez klinikę w Łodzi.

Stosowanie Jalupro Łódź oznacza znaczne zmniejszenie zmarszczek skóry. Szczególnie produkt wykazał doskonałą skuteczność biorewitalizującą i poprawiającą główne oznaki starzenia się skóry i fotostarzenia. Skuteczność ta rośnie z upływem czasu i utrzymuje się przez 6 miesięcy. Tolerancja Jalupro Łódź była bardzo dobra u wszystkich leczonych pacjentów, a zabieg jest idealny również przed opalaniem.