Opublikowano

Czy urny dla zwierząt to najlepszy pomysł?

Utrata psa jest trudna i konieczne jest poświęcenie czasu na opłakiwanie straty – i czas na zakup urny dla zwierząt. Podjęcie decyzji, co zrobić z prochami, to jeden krok w tym procesie, ale uzdrowienie zajmie trochę czasu, a nie chcesz zapomnieć o miłości i wsparciu, które Twój zwierzak obdarzył Cię przez całe życie. Unikalne sposoby na zapamiętanie swojego psa to:

Tworzenie pudełka z pamięcią i urny – możesz wybrać w tym celu niestandardowe pudełko, a nawet zaangażować swoje dzieci w składanie przedmiotów, które przypominają o twoim zwierzaku z urną. Ulubiona zabawka, zdjęcie lub obroża położona obok urny dla zwierząt mogą pomóc Ci zapamiętać psa na długie lata. Stworzenie pudełka pamięci może być również oczyszczające dla Twojej rodziny.

Składanie albumu ze zdjęciami – składanie albumu ze zdjęciami z ulubionymi zdjęciami rodzinnymi z psem to kolejny sposób na zapamiętanie wszystkich pięknych chwil, które spędziliście razem. Rozważ dodanie notatek o swoich ulubionych zabawach lub humorystycznych wspomnieniach.

Wykonanie ozdób choinkowych i montaż ich obok urny dla zwierząt – rozważ zabranie futerka lub zabawki pupila i umieszczenie go w ozdobie bożonarodzeniowej. Każdego roku będziesz mieć przypomnienie, gdy obchodzisz święta. Ozdoba może służyć jako zachęta do opowiadania historii o wspólnie spędzonym czasie.