Opublikowano

Co oferuje sklep pieluchy z bambusa?

Sklep pieluchy z bambusa oferuje produkty bez chemii – brak chemikaliów zmniejsza ryzyko wysypki pieluszkowej, więc zmiana pieluch z jednego rodzaju na inny (np. z tkaniny na bambus) sprawia, że ​​jest to o wiele bardziej naturalne. Jak wyraźnie widać, bambus i pieluchy wykonane z bambusa mają w sobie mnóstwo pozytywnych właściwości, co jest dobrym powodem, aby rozważyć danie im zastrzyku. Niektóre z moich przyjaciółek mam używały pieluch sklepowych i dobrze im służyły. Ale kiedy dowiedzieli się, jak chłonna może być opcja bambusowa, byli całkowicie zdumieni. To powiedziawszy, zawsze byłam uczciwą osobą i staram się nie tylko chwalić rzeczy, o których piszę. Chociaż te ekologiczne pieluchy jakie oferuje sklep pieluchy z bambusa są niesamowite, mają kilka wad w zależności od producenta.

Sklep pieluchy z bambusa nie jest tani! Takie pampersy zwykle kosztują więcej niż zwykłe bawełniane pieluchy jednorazowe lub pieluchy materiałowe, więc planowanie budżetu może stać się problemem, biorąc pod uwagę liczbę, którą będziesz musiał przejść podczas okresu pieluszkowego Twojego dziecka. 2. Niektóre marki pieluch bambusowych nadal stosują wątpliwe procesy produkcyjne, dlatego należy być ostrożnym przy podejmowaniu decyzji, które pieluchy wybrać dla swojego maleństwa. Niektóre marki jakie oferuje sklep pieluchy z bambusa mają tendencję do używania mieszanki bambusa i bawełny zamiast czystego bambusa, aby obniżyć koszty produkcji. To sprawia, że ​​pieluszka jest mniej chłonna, a jeśli bawełna nie jest organiczna, stwarza ryzyko zwiększonej wysypki pieluszkowej lub innych reakcji alergicznych.

Bambus to materiał łatwo plamiący. Chociaż jest to tylko efekt kosmetyczny, wiem, że niektórym rodzicom to raczej przeszkadza, więc uznałem, że warto o tym wspomnieć. Mając to wszystko na uwadze, można się zastanawiać, czy w ogóle warto iść na zielono. Jasne, większość wad nie jest zbyt rażąca, ale jest jeden, który się wyróżnia i to jest cena. Spójrzmy prawdzie w oczy, pieluchy nie są jedyną rzeczą, na którą rodzice muszą wydawać pieniądze, jeśli chodzi o dziecko. Jest wiele innych rzeczy, które muszą kupić. Od prostych rzeczy, takich jak chusteczki dla niemowląt, smoczki, butelki dla niemowląt, śliniaki itp., po droższe rzeczy, takie jak ubrania, łóżeczka dziecięce, wózki, foteliki samochodowe… lista jest długa.