Opublikowano

Skup aut Bielany – czy to ostateczność?

Czy oddanie samochodu na skup aut Bielany to ostateczność? Gdy zbadaliśmy już różne opcje, pomówmy o przyczynach, dla których złomowisko jest ostatecznością. Pod względem „sprzedaży” samochodu jest to najmniej lukratywny i powinien być zarezerwowany tylko dla samochodów, które nie mają nadziei. Działa to tak, że dzwonisz do nich, a oni przychodzą, patrzą na twój samochód i go podnoszą. Zazwyczaj zostawiają cię w cenie od 1000 do 2000 złotych za używany pojazd, a następnie odciągają go za pomocą lawety. To prawda, że ​​różni się, ponieważ cena zależy od marki pojazdu, roku, modelu, przebiegu, stanu, rozmiaru i masy; ale to nie tyle za samochód używany.

Oprócz niskiej ceny, niektóre miejsca takie jak skup aut Bielany działają na szkicowym poziomie. Wystarczy spojrzeć na liczne historie o skupach aut Bielany odbierających pojazdy i „pozostawiających czek” gdzieś podczas pracy. Chociaż prawdopodobnie możesz to załatwić, jest to tylko dodatkowy problem, którego nie potrzebujesz. Po co męczyć się z tego rodzaju problemami, skoro można je po prostu sprzedać prywatnie, wymienić, rozdzielić i zarobić więcej niż typowe 100-200 złotych, które dadzą ci za samochód?

W większości przypadków znacznie więcej zyskasz, sprzedając prywatnie samochód, który nadal jeździ, niż dzwoniąc na skup aut Bielany. Rozważ tę opcję sprzedaży swojego auta na skupy aut na Bielanach w Warszawie, jeśli Twój samochód jest kompletnym wrakiem i ledwo jeździ po ulicach Warszawy.