Opublikowano

Jak wygląda druk pudełek Kraków?

Płyta z tuszem nie styka się bezpośrednio z pojemnikiem? W przeciwieństwie do druku wklęsłodrukowego, w druku offsetowym atrament jest najpierw przenoszony na pośredni koc gumowy. Atramentowy koc jest dociskany do pojemnika i drukuje zdjęcie. Przenosząc tusz z talerza na koc, a następnie z delikatniejszego koca do pojemnika, można uzyskać bardziej całkowitą wymianę tuszu niż podczas drukowania na szorstszych powierzchniach. Nadaje się do małych serii produkcyjnych. Płyty wymagane do druku offsetowego są tanie i łatwe do wykonania, w przeciwieństwie do innych technik jakie stosuje się podczas druku pudełek Kraków. Oznacza to, że w przypadku ograniczonych lub krótkich serii produkcyjnych można uzyskać opakowania komercyjne z ekonomicznym kosztem.

Druk offsetowy doskonale nadaje się do elastycznego pakowania rzeczy takich jak przekąski, cukierki, ziarna kawy i tak dalej. Dostępnych jest wiele opcji na druk pudełek Kraków, w tym możliwość drukowania wielu warstw, a także cechy, na przykład warstwy odporne na zarysowania. Przesunięcie działa dobrze na etykietach i rękawach W przypadku konieczności nałożenia etykiet lub zadrukowanych rękawów na swoje produkty, możesz użyć przesunięcia do wydrukowania etykiet. Ze względu na minimalny wysiłek płyt drukarskich jest to ekonomiczny wybór. Jakość jaką daje druk pudełek Kraków jest znakomita dla małych liter i cienkich linii. Wymiar drobnych szczegółów jest znakomity w druku offsetowym. Przy małej szansie, że masz cienkie linie w grafice, będą wyglądać nadzwyczajnie. Część innych technik drukowania wytwarza linie, które wyglądają na poszarpane, gdy okazują się cienkie; zdecydowanie nie jest to problem w druku offsetowym. Ze względu na wymiar drobnych szczegółów, który jest możliwy, małe litery alfabetu są czytelne w blokach tekstu, nawet przy niewielkich rozmiarach czcionek.

Kontrola koloru jest świetna podczas druku pudełek Kraków! Dostępne są sprawne systemy dopasowywania kolorów; aby zagwarantować, że otrzymasz dokładnie taki kolor, jaki chcesz. Offsetowy druk pudełek Kraków może zapewnić ogromne obszary pojedynczych kolorów, podobnie jak wpływ półtonów i gradientów wielu kolorów – wszystko w wysokiej rozdzielczości.